MIKROBIOLOG /LABORANT

Opis stanowiska:
• pobór próbek do badań;
• wykonywanie badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych;
• monitoring mikrobiologiczny środowiska miejsc wytwarzania;
• przygotowanie raportów z badań, obróbka statystyczna wyników.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe o profilu biologia lub pokrewne;
• doświadczenie w wytwórni farmaceutycznej na podobnym stanowisku – 2 lata;
• znajomość metod i technik mikrobiologicznych (jałowość, czystość mikrobiologiczna, test LAL, praca w                          środowisku aseptycznym);
• dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel);
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym czytanie literatury branżowej;
• umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu;
• zdolność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
• umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji;
• dyspozycyjność;
• prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut).

Oferujemy:
• zatrudnienie - umowa na zastępstwo (ok. 2 lata);
• przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń zewnętrznych;
• miejsce pracy w okolicach Warszawy (Otwock-Świerk) – ok. 30 km od centrum Warszawy - zapewniamy dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV oraz listu motywacyjnego (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji). Zastrzegamy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 70