SPECJALISTA DS. PRZETARGÓW W DZIALE HANDLOWYM

Wymagania:
• wykształcenie wyższe;
• min. 1 rok doświadczenia w przygotowywaniu ofert do przetargów publicznych i prywatnych;
• praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych oraz innych aktów prawnych obejmujących wyżej wskazany zakres;
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• obsługa urządzeń biurowych;
• dobra organizacja pracy;
• umiejętność pracy w zespole.

Opis stanowiska:
• wyszukiwanie w mediach przetargów publicznych;
• analizowanie warunków udziału w postępowaniu przetargowym określonych w ogłoszeniu o przetargu oraz dokumentacji SIWZ;
• weryfikowanie dokumentacji SIWZ pod względem formalno - prawnym, ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowywania ofert, przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargach publicznych;
• sprawdzanie ofert pod względem zgodności z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz postanowieniami dokumentacji SIWZ;
• import produktów na potrzeby produkcji NCBJ OR POLATOM;
• sprzedaż produktów i usług oferowanych przez NCBJ OR POLATOM oraz importowanych z zagranicy na rynku polskim.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
• miejsce pracy w okolicach Warszawy (Otwock-Świerk) – ok. 30 km od centrum Warszawy - zapewniamy dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV oraz listu motywacyjnego (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).